Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Samostatně stojící chata s vlastní zahradou a park.stáním. Umístění na jižním svahu obce, 200m běžecká krušnohorská a německá magistrála, 200m SKI Bublava, 200m do SRN - město Klingenthal (autoprůjezd), 5km Kraslice, 3km Stříbrná, 40km Karlovy Vary, 40km Cheb, 35km Františkovy Lázně. POZOR: Navigace od Prahy a Plzně vede turisty přes městečko Přebuz a Nejdek a to je od listopadu do května na Bublavu nesjízdné!
Vybavení a služby
Chata je vybavena kuchyňkou se zabudovanými elektrospotřebiči (varná konev, myčka nádobí, mikrovlnka, atd.), nádobím, kořením. Koupelna/WC, jídelní kout, obývací pokoj, WC+koupelna, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), v létě posezení na terase v zahradě s grilem. Parkování na vlastním pozemku chaty Eva. 2 ložnice. Každý host je zde ve svém termínu ubytován SÁM a má chatu pouze pro svou potřebu !

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnost navštívit Aquapark hotelu Schoneck, termální koupání v hotelu Termál Karlovy Vary, bazén v Parkhotelu Sokolov, Aquapark Františkovy Lázně, Freizeitpark - Plohn, jízda na koni, půjčovna veškerého lyžařského a snowboardového vybavení ve SKI Bublava, pronájem koní + škola jezdectví 400m, soukromý vlek (poma) 150m od chaty - celodenní slunce - jižní svah/700m délka. Domluvíme se německy + anglicky + rusky + slovensky.
Chata sousedí v těsné blízkosti s naší chatou Irma, takže jsou spolu vhodné pro malý i větší počet ubytovaných hostů pod samostatným jednotlivým uzavřením, kde každý host má své soukromí.